Temptu Airbrushing

Avucunuzun içinde bir uzmanın gücünü deneyimleyin

Airbrushing (püskürtme ile boya uygulanması) sinema, tv, sanatsal yaratımlardan sektörümüze kadar pek çok alanda kullanılmaktadır.

Kozmetik sektöründe boyanın hava fırçası ile cilde püskürtülmesi yöntemi sayesinde temassız bir şekilde, ürünlerin cilt üzerinde daha ince ve düzgün dağılımı sağlanır.

Kozmetikte airbrushing ilk olarak 1958’de sinemada kullanılmıştır.”Ben-Hur” filminin çekimlerine katılan çok sayıda aktörde kullanılan püskürtme kozmetiklerinin başarılı deneyimi, bu teknolojinin gelişimine ve güzellik sektörü için hava fırçalarının üretimine ivme kazandırdı.

Airbrush;

  • Bir kompresör
  • Boya kabı
  • Sprey mekanizması
  • Bağlantı hortumu

Gibi ana yapısal elemanlardan oluşur. Dışarıdan bakılınca küçüktür. Ancak ince bir mühendislik ürünüdür.

AIRBRUSH Uygulamalarının Avantajları

Uygulama için kullanılan fonları eşit dağılımını sağlar. Profesyonel fırça ile elde edilemeyen yumuşak geçişler rahatlıkla yapılabilir ve ince bir tabaka halinde yayılım gerçekleştirilebilir. Çok uygun miktarda malzeme kullanarak ve çok kaliteli bir şekilde akne, yara izleri, kırışıklıklar, göz torbaları vs. kapatılabilir.

Temassız çalışır ve kaliteli bir sonuç elde edilir. Yüksek trafiği olan güzellik salonlarında çok daha hızlı bir şekilde istenilen sonucun alınmasını sağlar.

Yüksek kaliteli kozmetikler oldukça pahalıdır. Aeromaking, bu kozmetiklerin olabilecek en ekonomik fiyatlarla uygulanmasını sağlar.

Çok ince bir tabaka halinde uygulanması nedeniyle ciltteki gözeneklerin daha az tıkanır ve 12-18 saatte kadar daha dayanıklı sonuç alınır.

Temassız olması nedeniyle ciltte oluşabilecek tahrişlerin önüne geçilir. Ayrıca alet cilde dokunmadığı için hijyeniktir.